Do Grecji z Krakowa za 185 zł

Początek października to całkiem niezły termin na wakacje, pod warunkiem, że wybieramy się do tzw. „ciepłego” kraju. Do takich z pewnością należy Grecja, która jest jednym z najchętniej obieranych przez Polaków wakacyjnych kierunków. Proponujemy wam tygodniowe wakacje w Grecji z wylotem z Krakowa za około 185 zł w dwie strony.

 

Naszym celem będą Saloniki. By tam dotrzeć wylatujemy z Krakowa do Budapesztu 4 października. Za lot do stolicy Węgier płacimy 29 zł. W Budapeszcie lądujemy o 23:25. Następnego dnia 14:25 czeka nas lot do Salonik, więc musimy przespać się na lotnisku, lub ewentualnie poszukać noclegu. Lot do Grecji kosztować nas będzie aż 3.699 forintów jednak bez obaw, to tylko ok. 50 zł.

 

Powrót planujemy analogicznie do przylotu. Do Budapesztu z Salonik wylatujemy 12 października o 17.20 czasu miejscowego. W Budapeszcie meldujemy się o 17.50 (wynika to ze zmiany strefy czasowej). Powrotny samolot do Krakowa złapiemy dzień później o 21.05 – mamy więc trochę czasu na zwiedzenie Budapesztu.

 

Całkowite koszty przelotu w obie strony zamykają się zatem w okolicach 185 zł. Ryanair, jeśli nie skorzystamy z dostępnej na Allegro karty Pre-Paid WBK, dodatkowo obciąży nas kosztami manipulacyjnymi doliczanymi przy płatności.

Powiązane artykuły