Finlandia z Gdańska. Za 8 zł

Przedstawiamy kolejną opcję na podróż samolotem za śmieszne 8 zł. Z Gdańska do Finlandii (Turku) w listopadzie polecimy właśnie w tej cenie, nawet jeśli nie jesteśmy członkami Wizz Xclusive Club.

 

Turku to popularny kierunek nie tylko wśród podróżujących dla przyjemności. W tym najstarszym fińskim mieście pracuje wielu naszych rodaków. Proponujemy wam weekendowy wypad, niezależnie od tego, czy chcecie zobaczyć Finalndię czy odwiedzić znajomych, czy też po prostu „przewieźć” się samolotem. W każdym z przypadków za lot z Gdańska do Turku 9 listopada zapłacimy 4 zł. Tyle samo kosztować będzie powrót, możemy go zaplanować na niedzielę lub poniedziałek. Podany termin to jednak tylko sugestia, w tej samej, lub niewiele wyższej cenie jest wciąż sporo lotów w tym kierunku w terminach październik/listoapad.

 

Aby koszt podróży zamknął  się we wspomnianych 8 zł, za bilety należy zapłacić kartą Citbank Wizzair. W przeciwnym wypadku przewoźnik doliczy dodatkową opłatę w wysokości 18 (przy płatności przelewem) lub 36 zł (płatność inną kartą).

 

Powiązane artykuły