Zamiatarka przemysłowa do utrzymania porządku na płycie lotniska

utrzymanie lotniska

Oryginalna zamiatarka przemysłowa jest idealnym wyborem nie tylko dla profesjonalnych firm sprzątających, które muszą poradzić sobie z obsługą nawet bardzo dużych powierzchni. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzą się na przykład podczas sprzątania wielkich parkingów albo wymagających płyt lotnisk.

utrzymanie lotniska

Sprawdzony sprzęt do utrzymania porządku na płycie lotniska

Nowoczesna zamiatarka lotniskowa to inwestycja na lata, dlatego też warto postawić na sprawdzony i niezawodny sprzęt od renomowanego producenta. Dla najbardziej wymagających klientów doskonałą propozycją mogą okazać się zamiatarki lotniskowe marki Tuchel, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Niemiecki producent cały czas podąża za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też na bieżąco udoskonala swoje zamiatarki przemysłowe, dzięki czemu są one w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Nowoczesna zamiatarka doczepiana marki Tuchel jest doskonałym wyborem dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością, dużą wydajnością i przystępną ceną.

Niezawodne szczotki lotniskowe

Utrzymanie pasów startowych na lotniskach odgrywa bardzo ważną rolę nie tylko ze względów estetycznych, ale również ze względu na bezpieczeństwo pasażerów i pracowników lotniska. Między innymi dlatego też warto postawić na niezawodne szczotki lotniskowe, dzięki którym będzie można dokładnie czyścić pas startowy. Godne polecenia są przede wszystkim szczotki wykonane z ocynkowanego drutu, które poradzą sobie z usuwaniem śniegu i lodu z pasa startowego.

Na jaki sprzęt marki Tuchel warto postawić?

Do kompleksowego czyszczenia lotniska doskonale nadaje się zamiatarka Tuchel – Sweep Profi Gigant. Maszyna ta wykorzystywana jest na lotniskach i terenach portowych na całym świecie, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności. Olbrzymim atutem zamiatarki PROFI GIGANT są szczotki o szerokości roboczej do 350 cm, dzięki którym można znacząco ograniczyć czas czyszczenia płyty lotniskowej. Osoby, które nie wiedzą, na jakie zamiatarki lotniskowe postawić, mogą oczywiście skorzystać z fachowego doradztwa. Firma Tuchel wszystkim klientom zapewnia specjalistyczne doradztwo techniczne i fachowy serwis od a do z.

Zamiatarka przemysłowa do zadań specjalnych

Przy dużych powierzchniach doskonale sprawdzi się zamiatarka doczepiana do ciągnika. W szerokiej ofercie sprzedażowej firmy Tuchel można znaleźć bardzo wiele zamiatarek ciągnikowych. Godne polecenia są przede wszystkim zamiatarki najnowszej generacji Tuchel Profi 660, które na tle konkurencyjnych maszyn wyróżniają się zaawansowanym systemem poziomowania 3D. Dzięki specjalnemu kolektorowi zanieczyszczeń, można znacząco poszerzyć efektywność pracy. Osoby, które chcą wykorzystać swoje pojazdy komunalne, mogą postawić także na zamiatarki Tuchel Big. Urządzenia tego typu bez żadnego problemu mogą pracować praktycznie z wszystkimi ciągnikami komunalnymi, jak i również z kompaktowymi traktorami i ładowarkami.

Powiązane artykuły