Liverpool za 8 zł! + opcja na mecz LFC – Southampton

Ponownie na naszych łamach coś dla fanów piłki nożnej na najwyższym poziomie. Wizzair udostępnił właśnie bilety na trasie Warszawa ModlinLiverpool w cenie 4 zł na końcówkę listopada i początek grudnia.  Jeśli zatem marzy się wam obejrzenie meczu Premier League na Anfield Road, teraz możecie polecieć w obie strony od 8 zł!

Nasza propozycja to wylot z Modlina 29 listopada. Powrót z Liverpool’u 4 grudnia. Dostępnych jest sporo innych terminów w tej cenie, jednak ten pozwala na obejrzenie zaplanowanego na sobotę 1 grudnia meczu Liverpool FC – Southampton i jak najszybszy powrót (Dostępne jest też połączenie pozwalające na obejrzenie meczu Ligi Europy pomiędzy Liverpool FC i BSC Young Bouys Berno 22 listopada).

Cena biletów dotyczy członków Wizz Discount Club. Pozostali pasażerowie za wybrane przez nas połączenie zapłacą 64 zł. Dodatkowe opłaty Wizzair może doliczyć przy płatności za rezerwację. Jeśli płatności dokonamy kartą płatniczą przewoźnik do każdego odcinka doliczy 36 zł. O połowę mniejszą opłatą obciążone są przelewy bankowe. Z dopłat zwolniona jest kartą Citibank Wizzair.

 

Bilety na mecz najprawdopodobniej będzie można jeszcze nabyć poprzez stronę internetową Liverpool FC w tzw. „Late Avalibility”. Dobrą wiadomością jest fakt, że Southampton należy do drużyn na mecze z którymi bilety na Anfield są najtańsze. Wejściówka na legendarną trybunę The Kop kosztować będzie więc 39 funtów.

 

Z lotniska do centrum miasta dojechać można komunikacją miejską. Do największej stacji przesiadkowej „Paradise Street” kursuje autobus 80A. Pojechać można także na pobliską stację kolejową „Lime Street”. Z lotniska kursują ponadto autobusy „ekspresowe” (linia 500 i 501) są one jednak zdecydowanie droższe. Kupując bilety na komunikację miejską warto zaopatrzyć się w bilet całodzienny, który pozwoli zaoszczędzić kilka funtów na poruszaniu się po mieście.

 

Aby dostać się na Anfield Road na stacji przesiadkowej „Paradise Street” (obok znajduje się słynne centrum handlowe Liverpool One) należy wsiąść w autobus linii 26 lub 27.

 

W kwestii noclegów warte polecenia są hotele Formule 1 oraz Campanille w dokach. Za nocleg powinniśmy zapłacić ok. 90 zł.

 

Powiązane artykuły