Poleć polskim Dreamlinerem!

Już wkrótce Polskie Linie Lotnicze LOT wejdą w posiadanie najnowocześniejszego samolotu pasażerskiego na świecie. Boeing 787 Dreamliner to samolot, który będzie obsługiwał najdłuższe, międzykontynentalne trasy polskiego przewoźnika. Zanim jednak to nastąpi, LOT zamierza „przetestować” swój najnowszy zakup na trasach europejskich. Dzięki dzisiejszej „Szalonej środzie” jest szansa na przelot Dreamlinerem za nieduże, jak na samolot tej klasy pieniądze.

 

W promocji LOT-u bilety na przelot Dreamlinerem dostać można na trasie Warszawa – Budapeszt. Cena to 344 zł za lot w obie strony. Warunkiem otrzymania takiej ceny jest co najmniej kilkudniowy pobyt w stolicy Węgier.

 

W naszym przykładzie lot na Dreamlinerze odbędziemy 14 stycznia. Powrót, niestety już Embraerem 170, planujemy na 19 styczeń. Niecierpliwi mogą jednak wrócić do Polski wcześniej, ale bilety kupić trzeba w obie strony. Połączenie za nie wielkie pieniądze Budapesztu z Warszawą z pewnością zaoferuje nam niezawodny Ryanair (na trasie Budapeszt – Modlin lata codziennie, promocje wyjątkowo częste).

 

„Szalona Środa” w PLL LOT trwa do 23.59, ale miejsca na loty Dreamlinerem z pewnością skończą się wcześniej.

 

Powiązane artykuły